Eyüp Su Tesisat Firması 

Home / Eyüp Su Tesisat Firması 

Isıkent Mühendislik Eyüp Su Tesisat Firması 

  • Telefon 1: 0212 668 81 18
  • Telefon 2: 0552 395 76 25

Isıkent Eyüp Su Tesisat Firması olarak su kaçağı bulma sorununuzu 1 saatde halletmekteyiz.Eyüp’de su tesisatçıları arasından kimi arayacağınıza, acil yardıma ihtiyaç duyduğunuzda kime ulaşacağınıza dair bir fikriniz yoksa ve şu an bu satırları okuyorsanız, su tesisatınızla ilgili bir probleminiz var demektir. Daha fazla vakit kaybetmeden iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Adres bilgilerinizi alır almaz 7 gün 24 saat hizmet veren ekiplerimizden size en yakın olanını yönlendirerek gerekli müdahalenin yapılmasını sağlarız. Eyüp’de su tesisatçıları içinde günün her saati hizmet veren ve nöbetçi ekiple çalışan az sayıdaki firmadan biri olarak, en kısa zamanda adresinize ulaşacağımız konusunda garanti veriyoruz. 30 Dakika içerisinde evinizde oluyoruz.

Binalara su tesisatı inşaat esnasında kurulur. Projeye göre düzenlenen su tesisatı ve mecraları, inşaat işleri tamamlandıktan sonra kurularak binaya şebeke suyunun ulaşması sağlanır. Eğer projeye uygun olmayan veya hatalı bir su tesisatı kurulumu yapılmışsa, kısa süre sonra sorun çıkarması beklenen bir durumdur. Diğer yandan zaman içinde yıpranan ve yenilenmesi gereken ancak ihmal edilmiş su tesisatı sebebiyle su kaçakları ve baskınları gibi sorunlar ile de sık karşılaşırız. İstanbul’un meşhur su kesintileri sebebiyle basınçtan zarar gören boruların da problem çıkarması sürekli karşılaştığımız sorunlardandır. Bazen bozuk bir musluk, bazen patlayan bir kalorifer peteği bile su tesisatı hizmetine ihtiyaç duymanıza sebep olur. Özetle su tesisatı sıklıkla sorun çıkaran ve ihmali halinde maddi hasar ve yıkımlara sebep olan bir bina elemanıdır.

Eyüp’de su tesisatçıları arasından daha önce çalıştıklarınız olabilir. Hizmetinden memnun kaldığınız firmalarla çalışmaya devam etmek size kalmış. Ancak henüz hiç su tesisatı hizmeti almadıysanız veya daha önceki su tesisatı işinden memnun kalmadıysanız, ihtiyacınız olan kaliteli ve güvenilir hizmeti sunacağımıza inanıyoruz. Uzun süredir Eyüp bölgesinde hizmet verdiğimiz için, bölgedeki su tesisatı ve altyapısı ile ilgili sorunlara vakıfız. Binalardaki tesisat sorunları, su şebekesindeki problemlerden etkilenen tesisatlar sebebiyle yaşanan problemler ve bunların çözümü bizim uzmanlık alanımız. Küçük veya büyük olduğuna bakmaksızın her türlü hizmet taleplerini karşılıyoruz. Önemli problemlerde projelendirme ile hizmet veriyoruz. Yenileme ve tadilat konularındaki profesyonel uygulamalarımızdan da memnun kalacağınız konusunda emin olabilirsiniz.